Приватні консультації з психологом у місті Львів

Більшість людей намагаються самостійно подолати власні проблеми, але в більшості випадках це закінчується провалом та погіршенням ситуації. Тому необхідно звернутися до професіонала, який зможе якісно та швидко проконсультувати клієнта та допомогти із розв’язанням поставлених проблем.

Частіше за все до психолога звертаються люди, в яких наявні:

 • Депресія;
 • Комплекси;
 • Проблеми у стосунках з рідними та колегами;
 • Складність із визначенням правильного шляху та рішення;
 • Залежність від інших людей;
 • Складна життєва ситуація та інше.

У будь-якому випадку краще звернутись до кваліфікованого спеціаліста, який якісно допоможе подолати усі складності.

Персональна терапія з професіоналом

Терапія з психологом не є лікуванням, це більше схоже на душевну розмову, при якій легко вирішувати проблеми. Під час сеансу терапії, спеціаліст відправляє клієнта у середину свого тіла, де усі проблеми стануть явними та видимими, після чого їх можливо подолати без нанесення ще більшої травми на психічний стан людини.

Звичайно, що глобальні та накопичені проблеми та психічні порушення не зможуть вирішитися за один візит до спеціаліста. Потрібен час, аби результат був довшим та ці проблеми більше не виникали в житті людини.

Проведення індивідуальної консультації

Коли клієнт приходить вперше до психолога, у нього є можливість ближче познайомитись із людиною-спеціалістом. Психолог у Львові аналізує людину та робить деякі висновки, які знадобляться у подальшій реабілітації. Крім того обговорюються основні правила при подальшій роботі та формування основної проблеми. Також визначається приблизна кількість сеансів терапії, які знадобляться аби повністю розв’язати проблему. За період консультації, клієнт вже більше довіряє професіоналу та зможе легше відкритися та піти йому на зустріч.

Під час сеансів терапії, людина розповідає про усі моменти, які наразі тривожать найбільше. Психолог-консультант у цей час записує основну інформацію та знову робить деякі висновки. Також психолог може ставити уточнюючі питання стосовно деяких моментів та почуттів. Основний час одного сеансу приділяється на розуміння себе, усіх думок та переживань, які наразі призупиняють позитивний процес життя. Усі проблеми мають стосуватись тільки теперішнього часу, адже у минулому вже нічого не змінити, а що буде у майбутньому також не зовсім ясно. Тривалість кожного сеансу терапії буде залежати від складності ситуації та від персональних бажань. Головне, аби сеанси проходили регулярно та продуктивно.

Крім того, психолог буде давати рекомендації та направляти на найкращий шлях, який зможе правильно побороти проблеми. Інколи спеціаліст може давати вказівки, які людина повинна виконувати поза заняттями терапією. Такі легкі завдання також будуть допомагати прискорити процес «одужування». Якщо будуть виникати проблеми та труднощі – психолог зможе допомогти та підтримати у будь-який час, навіть якщо просто йому подзвонити.  

Що отримає клієнт?

У разі, якщо клієнт та психолог-консультант зможуть знайти спільну мову, тоді результат з кожним заняттям буде ще більшим та помітнішим. Також результат може залежати від кількості призначених індивідуально сесій. Завдяки роботі зі справжнім професіоналом, кожен клієнт зможе:

 • Краще розуміти своє тіло, його бажання та думки;
 • Правильно усвідомлювати наявність певних емоцій;
 • Самостійно робити різноманітні висновки та усвідомлені вибори;
 • Не боятися змін у житті та більше експериментувати й пробувати нове;
 • Вільно спілкуватися з незнайомими людими, колегами та рідними;
 • Позбутися конфліктів з близькими;
 • Побороти комплекси, які заважають розвивати своє «я».
Записи созданы 71

Похожие записи

Начните вводить, то что вы ищите выше и нажмите кнопку Enter для поиска. Нажмите кнопку ESC для отмены.

Вернуться наверх